Про компанiю

Торгова марка «Галка» – це понад 80 років незмiнно високої якостi української кави. Імпортуючи кавове зерно із десятків країн, ми здійснюємо повний цикл виробництва – від обробки зеленого кавового зерна, до створення готового продукту. Ми виготовляємо продукцію, яка задовольнить різні категорії споживачів: каву натуральну обсмажену у зернах; каву натуральну обсмажену та змелену; каву розчинну – порошкоподібну, агломеровану, сублімовану; кавові мікси – капучино, лате, «3 в 1»; какао напої; напої розчинні на основі кави, цикорію та ячменю; напої розчинні з особливими властивостями.

Сьогодні спільне українсько-англійське підприємство "Галка Лтд" є не тільки провідним потужним сучасним підприємством, де застосовують новітні технології, але й виробництвом з принциповими позиціями щодо збереження натуральності та екологічності сировини, на основі якої випускається високоякісна готова продукція.

Наш асортимент невпинно розширюється, ми освоюємо нові напрямки й способи обробки кавового зерна й створення нових цікавих для споживача видів продукції і готові до співпраці.